מרכז הזמנות 054-6682114    כנסו לפייסבוק 


מתנות לימי הולדת - רשתילנד מתנות לימי הולדת

מתנות סוף שנה - רשתילנד מתנות סוף שנה

חגי ישראל - רשתילנד מתנות לחגי ישראל

מתנות לבתי ספר - רשתילנד מתנות לחגים לגני ילדים

מתנות לגני ילדים -רשתילנד מתנות לגן

מתנות לבתי עסק - רשתילנד מתנות סוף שנה

מבצעים והטבות - רשתילנד מתנות לגני ילדים


הורים מדברים על מתנות מודפסות לגני ילדים – מה הם מעדיפים?

צוות הגן יודע היטב כיצד לבחור מתנות שהילדים אוהבים, אך כולם מסכימים היום כי מתנות הגן מיועדות גם להורים ולעתים למשפחה כולה. ההורים המודרניים הם הורים מעורבים, הם חברים בקבוצת הווטסאפ של הגן, עוקבים אחר הפעילויות ושמים לב לכל שינוי קל בסדר היום, באבזור הגן ובצוות. בבואנו לבחור מתנות לגני ילדים עלינו לזכור לבחור מתנה ממנה ייהנו גם ההורים, ההמלצה שלנו היא מתנות מודפסות לגני ילדים.

הבחירה הקלאסית – תיק מודפס עם תמונת הילד

אתר רשתילנד מציע לכם כמה תיקים לבחירה עם אפשרות להדפסה של תמונה אחידה לכל התיקים, תמונה אישית לכל ילד, לוגו הגן או שם הילד. ישנה אפשרות לבחור תיק גב לגן או תיק ספר ספרייה, האתר מציע גם אפשרויות נוספות של מתנות מודפסות לגני ילדים. ההורים שמחים לקבל את התיק כמתנה שימושית, הרבה יותר קל לזהות את התיק השייך להם כאשר מודפסת עליו תמונת הילד.

הבחירה השימושית – בקבוק רב פעמי מודפס

ההורים מתבקשים להביא אל הגן בקבוק מים או כוס לשתייה של הילד במהלך היום. רוב ההורים רוכשים בעצמם בקבוק עליו מודפס שם הילד, אם יקבלו בקבוק כזה במתנה מהגן תהיה להם הזדמנות לחסוך כסף. יתרון משמעותי נוסף של מתנות מודפסות לגני ילדים הוא האחידות, לכל הילדים יהיה אותו בקבוק מים ואותו התיק, כך נצליח למנוע ריבים או מקרים של קנאה. קל יהיה להבדיל בין הבקבוקים/התיקים בעזרת השם המודפס או התמונה. הילדים בעצמם ילמדו מהר מאוד לזהות את השם שלהם או את התמונה שלהם.

הדרך הכי קלה ומהירה לרכוש מתנות לגני ילדים

בעידן בו חלק ניכר מהקניות שלנו מתבצע אונליין אין סיבה שלא מרכוש גם מתנות מודפסות לגני ילדים באמצעות רשת האינטרנט. המקום בו תוכלו למצוא מבחר גדול של מתנות איכותיות, מחירים הוגנים, שירות אדיב, יחס אישי ומענה מהיר הוא אתר רשתילנד. בין הלקוחות שלנו תפגשו את גני הילדים הגדולים בארץ, מוסדות חינוך ובתי עסקים מובילים, הצטרפו גם אתם והזמינו בקלות מתנות לגן הילדים שלכם.

 

 

logo בניית אתרים