מרכז הזמנות 054-6682114    כנסו לפייסבוק 


מתנות לימי הולדת - רשתילנד מתנות לימי הולדת

מתנות סוף שנה - רשתילנד מתנות סוף שנה

חגי ישראל - רשתילנד מתנות לחגי ישראל

מתנות לבתי ספר - רשתילנד מתנות לחגים לגני ילדים

מתנות לגני ילדים -רשתילנד מתנות לגן

מתנות לבתי עסק - רשתילנד מתנות סוף שנה

מבצעים והטבות - רשתילנד מתנות לגני ילדים

המלצות לבחירת מתנות לגני ילדים

מנהלים גן ילדים או צהרון? את אתר רשתילנד כדאי לכם להכיר, כאן תוכלו למצוא מבחר גדול של מתנות לגני ילדים עם דגש על מתנות מודפסות לגני ילדים. המוצרים באתר מתאימים לילדים בגיל פעוטון ועד ילדים בגילאי בית ספר, האפשרות לשלב הדפסה של שם הילד או תמונת הילד על גבי המוצרים הופכת אותם אישיים יותר, מיוחדים ובעלי משמעות. הילדים שמחים מאוד לקבל מתנות עליהן מודפסת תמונה שלהם, אצלנו תוכלו למצוא תיקים, חולצות, כובעים, מחזיקי מפתחות ושאר פריטים עליהם נדפיס תמונה אישית לכל ילד, את תמונת המחזור של הגן או את לוגו הגן.

דגשים חשובים בבחירת מתנות לגני ילדים

עבודה עם ילדים מחייבת אותנו בהקפדה על נהלי בטיחות מחמירים, עלינו להקפיד לבדוק היטב את כל המוצרים ולוודא כי הם מתאימים לשימוש של ילדים. הצוות המקצועי של רשתילנד מכיר היטב את הצרכים והציפיות של הילדים, ההורים וצוות הגן, אצלנו באתר תוכלו גם אתם למצוא מתנות מודפסות לגני ילדים שאתם אוהבים. פרט לבטיחות אנו שמים דגש גם על עמידות המוצר, שימוש בחומרי גלם איכותיים מבטיח לכם שנים רבות של שימוש מהנה בתיק מודפס עם תמונת הילד או כל פריט אחר.

מחירים של מתנות מודפסות לגני ילדים

שיקולים של עלויות משפיעים על בחירת המתנות, אצלנו באתר תוכלו למצוא מתנות מודפסות בטווחי מחירים משתנים. המחירים נקבעים בהתאם לאיכות חומרי הגלם, העלויות, מורכבות עבודת ההדפסה, כמויות ובקשות מיוחדות.

מה ההורים מעדיפים?

בגילאים צעירים מסיבות החגים בגן וגם מסיבות הסיום הן בעיקר בעבור ההורים, ילדים עד גיל 2 אינם מבינים את משמעות המסיבה. אותן מתנות סיום ומתנות חגים שהם מקבלים מגן הילדים מרגשות בהווה רק את ההורים, אך בעוד מספר שנים יהפכו אותן מתנות למזכרת מתוקה. השנים חולפות מהר והנה אנחנו כבר חוגגים יום הולדת 6 ומתכוננים לעלות לכיתה א', אותן מתנות מודפסות מלוות אותנו, מרגשות אותנו ומראות את שלבי ההתפתחות של הילד.

בכל פעם בה שואלים את ההורים מה הם מעדיפים מתקבלת תשובה זהה – ההורים מעדיפים מתנות מודפסות לגני הילדים עם תמונה עדכנית של ילדם. אלו הן מתנות שימושיות ומרגשות, כיף לשמור אותן.

logo בניית אתרים