מרכז הזמנות 054-6682114    כנסו לפייסבוק 


מתנות לימי הולדת - רשתילנד מתנות לימי הולדת

מתנות סוף שנה - רשתילנד מתנות סוף שנה

חגי ישראל - רשתילנד מתנות לחגי ישראל

מתנות לבתי ספר - רשתילנד מתנות לחגים לגני ילדים

מתנות לגני ילדים -רשתילנד מתנות לגן

מתנות לבתי עסק - רשתילנד מתנות סוף שנה

מבצעים והטבות - רשתילנד מתנות לגני ילדים

פורסם: 14/07/2015 מאת: ליצ'י מתנות

איך המותג ליצ'י מתנות משדר לילדים?

מתנות לגני ילדים , העולם שייך לילדים, מגיבים מיד ללא תנאי וילדיםכידוע, לא מסתירים את דעתם. הם מביעים אותה ללא מעצורים. דבר אינו מונע מהם בהבעה כאשר ילדים אוהבים משהו או מישהו – הם מרעיפים גילויי חום ואהבה. הם דבקים במושא אהבתם ולא מתהפכים בחשיבתם.

מיתוג לילדים דומה, למיתוג למבוגרים אבל יש בו אלמנטים שחשוב ונכון להדגיש ולהבליט אותם. ילדים מגיבים מהר. בעלי עסקים גילו זה מכבר את כוח השוק הגדול של מתנות לגני ילדים ואת עצמתו. הם נוכחו לדעת עד כמה אפקטיביות הן פעולות שיווק מושכלות המתבצעות בקרב ילדים. מיתוג עסקי לילדים הוא בחירה טבעית ומתבקשת בקרב בעלי עסקים אשר באים במגע רצוף ותכוף עם ילדים, כגון: מפעילי אטרקציות, אמנים, גלידריות, משפחתונים, פסטיבלים, הצגות, מוצרי צריכה שונים בכלל ולבית ספר בפרט ועוד.

משחק הצבעים הוא קריטי והדמויות האהובות משחקות תפקיד חשוב, מיצוב אישי של ילד כלפי הדמות הנערצת או הצבעהוא בהחלט משחק נכון כלפי בחירת המתנות והזיהוי של הפוטנציאל ע"י המתנות המושלמות של ליצ'י מתנות קולע בדיוק לחשיבה של הילד.

מתנה עם תמונה ומיתוג עסקי לילדים נעשה באמצעות מסר חזותי בולט, מושקע, צבעוני. מיתוג עסקי אפקטיבי, מותאם לרוח הזמן ההשפעה והרגלי הצריכה של ילדים, נעשים באמצעות אתרי אינטרנט אטרקטיביים לילדים, המהווים פלטפורמה מצוינת לחשיפת המותג שלכם, במיוחד בתחומי צריכה מובהקים של ילדים.

מיתוג באמצעות ויזואליה ושמע כיצד?

מיתוג מתבצע באמצעים חזותיים פשוטים, עם מסר קצר, תמציתי, בהיר. מיתוג עסקי לילדים אמור לתת להם מענה ברור ומידי לרצון או לצורך, לאפשר להם לממש, כאן ועכשיו, את תשוקתם. ילדים מתקשים לדחות סיפוקים (כמו גם רבים מאתנו, המבוגרים).

אמצעי שיווקי מיתוגי אפקטיבי למבוגרים - כרטיסי ביקור- פחות רלוונטי ופחות אפקטיבי לגבי ילדים. אבל לעומתו- מודעות גדולות, שלטי חוצות, פלאיירים, תיקים, בגדים ומוצרי צריכה שוטפים הם פלטפורמה מצוינת למיתוג עסקי לילדים.בעולם הדיגיטלי הכול חשוף וילדים החשיפה שלהם מושפעת מתכנים ויזואליים ותכני שמע כך שג'ינגל קליט או לוגו אהוד מיד מהווים פלטפורמה להצלחה.

משמעותה של מתנה ממותגת?

איזה ילד לא אוהב לקבל מתנה? מתנות לגני ילדים מיתוג המוצרים מומלץ לילדים בגילאי הגן – בי"ס בפסטיבלים, בלונה פארקים, בחופים, במתנ"סים, בקאנטרי- קלאבים ובכל מקום שבו מתקיימת פעילות המושכת אליה המון ילדים הוא הזדמנות מצוינת להציע להם כובעים ממותגים, מחזיקי מפתחות, בובות, כיסוי לסמארטפונים חולצות ועוד. צריך להכיר את המועדים בהם הפעילות היא מקסימלית ולמקסם ולרכז את כל המשאבים לכך כל מתנה בכלל ועבור ילדים בפרט היא מזכרת שימושית, ולכן- אפקטיבית.

על מנת לבחון את האפקטיביות של מיתוג לילדים אפשר לבצע ניסיון ולחשוף אותם לסוגים שונים של מותגים ולאופנים שונים של חשיפה אליהם. מומחי שיווק ודאי ישמחו להעשיר אתכם מניסיונם. לדוגמא בעולם הגלידות הלכו על פטנט של בובות וחותמות עם הדמויות האהובות כמו הלו קיטי ,ספיידרמן,אימוגי,עולם הקרח וכד.

מיתוג מוצרים מותאמים לילדים הוא אפקטיבי ומצליח כאשר הוא מבוסס על מסר בהיר ואל גרפיקה צבעונית המסייעת לקליטתו הפשוטה. המותג אמור לתת מענה לצרכים של ילדים ובעיקר- לרצונותיהם. מי שמצליח לקלוע אל הטעם המשותף, הקולקטיבי של ילדים ירוויח קהל לקוחות מסור נאמן ושבוי.logo בניית אתרים