מרכז הזמנות 054-6682114    כנסו לפייסבוק 


מתנות לימי הולדת - רשתילנד מתנות לימי הולדת

מתנות סוף שנה - רשתילנד מתנות סוף שנה

חגי ישראל - רשתילנד מתנות לחגי ישראל

מתנות לבתי ספר - רשתילנד מתנות לחגים לגני ילדים

מתנות לגני ילדים -רשתילנד מתנות לגן

מתנות לבתי עסק - רשתילנד מתנות סוף שנה

מבצעים והטבות - רשתילנד מתנות לגני ילדים

מתנות לגני ילדים

 

פורסם: 15/07/2015 מאת: ליצ'י מתנות

נורמת המתנות לגני ילדים שכיחה ולכן נהוג להביא מתנות לגן או לגננות בסוף השנה, אבל מה מביאים? האופציות מגוונות ורבות כך שגם הילדים וגם ההורים יוכלו להיות מרוצים.

בעבר בסוף שנת הלימודים, אם ילדיכם נהנו בגן ואהבו ללכת אליו, ואם הגננת הייתה אדיבה אליכם ואל ילדכם וגילתה יחס אימהי וחינוכי גם יחד, היה נהוג להביא מתנת פרידה, כהוקרה לפועלה במהלך השנה, מתנות לגני הילדים מעבירות מסר חינוכי כיום מה שפעם  בד"כ היה זה זר פרחים, או משהו סמלי אחר. אך היום, תחום המתנות לגני ילדים  התפתח והצורך העלה מגוון אופציות מעניינות וייחודיות המאפשרות לתת מתנה אשר הושקעה בה מחשבה, שיש בה גם פן אישי וגם אלמנט שימושי. הימים הללו חלפו והקדמה שדרגה את המצב.

היום הילדים מעורבים הרבה יותר בבחירות, בעיקר באילו הנוגעות אליהם במידת מה, וחשוב שמתנה לגננת ולגן יבטאו את תחושתו וכוונתו של הילד, אך שגם ההורים יהיו מרוצים מאופי ושווי המתנה.

בחירת מתנות לגני ילדים

חשוב להגדיר למי בדיוק מיועדת המתנה, איזה חתך גילאים? לגן עצמו, לגננת, או לשניהם. כמובן שמתנות לגני ילדים  לילדי הגן הממשיכים בגן, אופי המתנות יהיה שונה במקצת וירוכז סביב הפתעות או משחקים שבהם יוכלו לשחק יחד.

כשמדובר על מתנות שיישארו בגן, או מיעודות לגננת, אפשר לבחור מתנות שמתאימות לשני הצרכים ולהשאיר את ההחלטה בידיהם. דוגמאות למתנות המומלצות לשם כך -

מגוון מתנות לגני הילדים כיום רחב וגדול שעון קיר עם תמונה- מתנה שיכולה להישאר תלויה בגן, או שהגננת יכולה לקחת הביתה. השעון הוא גם שימושי, גם נראה כמתנה מושקעת ומכובדת, וגם יהווה תזכורת נוסטלגית לאורך השנים בכל פעם שיביטו בו.

משחק זיכרון- שיקפיא את הזמן עם תמונות שלעתיד לבוא יהוו חלק מנוסטלגיה תמיד כיף להיזכר בעבר ולראות כיצד הזמן חולף לו.

לוח שנה- עם תמונות משנת הפעילות והחוויות שצברו הילדים בגן יחד עם ההורים והגננת בכל דף חודש שמעבירים, מהווה גם תזכורת נעימה וגם שימושי לציון אירועים בגן וימים חשובים. ניתן לעצב את לוח השנה בעיצוב אישי ולצרף אליו ציורים, תמונות הקדשות ועוד.

סינר עם הדפסה והקדשה- מתנה נהדרה כהוקרה אישית לגננת. על הסינר ניתן להדפיס תמונה, של ילדי הגן או של הגננת, הקדשה או כל דבר העולה על רוחכם. כך תוכל הגננת להשתמש בסינר בעת פעילויות יצירה עם הילדים שבהן אפשר להתלכלך בקלות, או אפילו בביתה אם תחפוץ. הסינר הוא מזכרת שימושית המבטאת מחשבה ויצירתיות.

ילדים אוהבים לקחת חלק ולהשתתף בפעולות יצירה ועשייה, במיוחד עבור מישהו שהם מעריכים. ניתן לשתף את הילדים בבחירת המתנה, התמונות, בהכנת ציורים והקדשות ועוד. שיתוף הילדים באופן פעיל בהכנת המתנה יהווה פעילות כיפית עבורם, ויעצים את תחושת הנתינה וההערכה.

ישנן מתנות רבות נוספות המתאימות לכל צורך, נשאר רק לבחור את זו שמתאימה ביותר לכם ולילדים, ולצאת לדרך.

ובכך אפשר לסכם כי מתנות לגני ילדים מהוות חשיבות בפן החינוכי,לימודי וכמובן נותנות זיכרונות טובים מתקופות שונות לילדינו מאירועים חשובים ומשמעותיים בחייהם. 

logo בניית אתרים