מרכז הזמנות 054-6682114    כנסו לפייסבוק 


מתנות לימי הולדת - רשתילנד מתנות לימי הולדת

מתנות סוף שנה - רשתילנד מתנות סוף שנה

חגי ישראל - רשתילנד מתנות לחגי ישראל

מתנות לבתי ספר - רשתילנד מתנות לחגים לגני ילדים

מתנות לגני ילדים -רשתילנד מתנות לגן

מתנות לבתי עסק - רשתילנד מתנות סוף שנה

מבצעים והטבות - רשתילנד מתנות לגני ילדים

מתנות לילדי הגן

פורסם: 14/07/2015 מאת: ליצי מתנות

הילדים שלנו הם כל עולמנו. לעומת האושר של הילדים שלנו כל הצרות, הבעיות והתלונות שלנו מתגמדים. מדי בוקר אנחנו שולחים את ילדנו לגן ומקווים שהם מקבלים בו את הטיפול המסור והטוב ביותר. הורים רבים שמים לב שגני הילדים בישראל של שנות ה-2000 אינם דומים כלללגנים שאנחנו הלכנו אליהם. הגנים היום יותר פתוחים, יותר מבינים את הילדים ויותר קשובים אליהם מכל הבחינות. מקום שבו הפתיחות וההבנה של הגן לילד נראים הוא תחום המתנות. גני ילדים רבים מעניקים לילדים מתנת סוף שנה. מה הערך של ליצי מתנות ? ואיזה מהוות בחירה מנצחת שקולעת למטרה? כל הפרטים יוצגו במאמר הבא.מתנות לילדי הגן הן בחירה מוצלחת של הגננת וועד ההורים המייצגת את הגן הוויתו והלמידה המגוונת כל השנה.


איך משתלב הערך החינוכי במתנות?


מתנה עם תמונה כאשר אנחנו קונים מתנה לילד אנחנו יכולים או לקנות לו מתנה סתמית או לקנות לו מתנה בעלת ערך מוסף, שתעשיר את עולמו הפנימי, את החוויות שלו ואת עולם הידע האישי שלו. מתנות לילדי הגן  כמו משחקי קופסא ופאזלים או מתנה כמו בקבוק שתייה אקולוגי יעשירו את העולם של הילדים שלנו ויציתו את הדמיון שלהם. מתנות לילדי הגן יגרמו לילדים שלנו לשאול שאלות בדבר העולם והסביבה בהם הם חיים ולוקחים חלק. מתנות אלו יסקרנו אותם, יעניינו אותם ואף יאתגרו אותם . ליצי מתנות תמיד ידבר לילדים על עולם ירוק על החשיבות של המחזור והחיבור לטבע על מוצרים שישמרו לטווח הארוך ויהיו מזכרת לדורות קדימה.כערך חינוכי לילד שילמד על דרכים נכונות לשימור ודרכים נכונות לגדול עם מה שחשוב.


ליצי מתנות - איך בוחרים מתנה?


איך אנחנו יכולים לדעת מהי בחירה נכונה של מתנה? בחירה שתמיד מהווה בחירה נכונה של מתנה לילדי גן היא מתנה שימושית. כך למשל אנחנו יכולים לקנות לילדים שלנו תיקים לגן עם תמונת הילד , בקבוק אקולוגי עם תמונה , כסא אחסון עם תמונה , חולצות או כובע לימים החמים. מתנות אלו ישמשו את הילדים שלנו לאורך השנה ויעניקו להם ביטחון. על הכול אנחנו יכולים להדפיס תמונה של הילד שלנו וכך המתנה הופכת לייחודית יותר ומיוחדת יותר עבורנו ועבור הילד שלנו. החיבור של הילד לעצמו ולזהות שלו הם אבסולוטיים. מתנות סוף שנה לגן , מתנות לצוות הגן שכל גננת תשמח לקבל על הוקרה וטיפול מסור בילדי הגן.

וכמובן מתנות לבית הספר ולתלמידים כמזכרת מתקופת הילדות , מתנה לילדי הגן עם תמונה שתשמש אותם ותזכיר להם תקופה זו. 


לסיכום, ניתן לומר שקנייה של מתנות לילדי הגן  אף פעם לא הייתה נושא פשוט. למזלנו כיום יש מי שמציע לנו מגוון רחב של מתנות שמיועדות במיוחד לילדים וכך מלאכת הבחירה נעשית קלה יותר. כאשר אנחנו קונים לילדנו מתנה מודפסת חשוב שנבחר אותה מכל הלב. חשוב שנבחר מתנה עם תמונה שמתאימה לאופי של הילד וגם לצרכים שלו. מתנות לילדי הגן  בנוסף תלמידים יכולות להיות גם דרך בשביל ילדים להכיר את העולם וללמוד עליו דברים חדשים. כך גם בקבוק אקולוגי וכובע יכול להוות מקור לידע אודות סכנות השמש ותפקידה בעולמנו. עלינו לעודד את ילדנו לשאול שאלות ולהעניק להם ביחד אם המתנות את התשובות – כי זוהי המתנה הגדולה ביותר.ליצי מתנות תמיד תחפש את המתנות המתאימות ביותר לרוח התקופה ותחפש את החדשנות לחווית הילד

מעבר לכך הבטיחות והאיכות במוצרים היא ללא פשרות עם רמת התקנים הגבוהה בארץ מודעות פרואקטיבית לסכנות שיכולות להיות ופתרונות במוצר איכותי וראוי.

מתנה עם תמונה אישית מזכרות יפות מחוויות החיים.

מתנות לילדי הגן מהוות חשיבות וסיפוק שנותן צוות הגן ובמקביל משמח את הילדים ומותיר אותם מאושרים.

logo בניית אתרים